تبلیغات
liverpoolfc - sport

sport

دوشنبه 13 تیر 1390 05:16 ب.ظ

نویسنده : حسین حسن نژاد
طرفداران مشهور لیورپول:


عنایت‌الله فانی، مجری و سردبیر بخش فارسی بی‌بی‌سی و مقیم لندن است. وی از اهالی شهر اوز از توابع لارستان در استان فارس می‌باشد. حدود بیست سال پیش، از مستندسازی برای تلویزیون کانال چهار بریتانیا به بخش فارسی بی‌بی‌سی آمد.
سال‌ها سردبیر برنامه‌های خبری و برنامه‌های غیرخبری بود. مدت کوتاهی در تلویزیون بخش انگلیسی بی‌بی‌سی (بی‌بی‌سی ورلد) کار کرد و پیش از انتقال به تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی سردبیر رادیو و وبسایت بخش فارسی بی‌بی‌سی بود. او سردبیر برنامه‌های «سیاسی جاری» تلویزیون بی‌بی‌سی فارسی است که درعین حال گاهی برنامه‌های این بخش را اجرا نیز می‌کند که شامل برنامه‌های «صفحهٔ دوی آخر هفته»، «به عبارت دیگر» و «پرسش و پاسخ» است.
با توجه به مصاحبه او و مسعود بهنود در ویژه برنامه نوروزی سال 89 و گفتگوی مروری بر رسانه های یک هفته ایران در برنامه 5 خرداد 90 و اشارات مسعود بهنود مشخص شد عنایت فانی یکی از طرفداران متعصب لیورپول است .


Costelloیکی از معروف ترین خوانندگان / آهنگسازان در انگلستان است. او در سبک پانک می خواند و یکی از تاثیرگذارترین افراد در صحنه ی موسیقی در بریتانیا می باشد.
پدر او، طرفدار اورتون، وی را به گودیسون پارک و آنفیلد برای دیدن دو دربی مرسی‌ساید برد. اورتون 5-1 در گویسون شکست خوردند در حالی که لیورپول 4-0 در آنفیلد به دست آورد.

از این رو کاستلوو طرفدار سرسخت لیورپول شد


اینم بازیگر مشهور هالیوودی مگان فاکس
بازم طرفدارای مشهور هستن مثل:
Angelina Jolie
Kim Cattrall
Mike Myers
LeBron James
Samuel L. Jackson
Nelson Mandela
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 13 تیر 1390 05:51 ب.ظ