تبلیغات
liverpoolfc - دالگلیش:بلیمی عالی بود،مثل بقیه بازیکنان

دالگلیش:بلیمی عالی بود،مثل بقیه بازیکنان

جمعه 7 بهمن 1390 04:15 ب.ظ

نویسنده : حسین حسن نژاد

سرمربی لیورپول پس از راهیابی تیمش به فینال جام اتحادیه فوتبال انگلیس از عملکرد بازیکنان تیمش، به خصوص کرگ بلیمی تمجید کرد.

دو تیم لیورپول و منچستر سیتی در حالی در ورزشگاه آنفیلد به مصاف هم رفتند که دیدار رفت این دو تیم در زمین منچستر سیتی با برتری 1- صفر لیورپول به پایان رسیده بود. نتجیه جدال دو تیم در دیدار برگشت نیز تساوی 2-2بود تا لیورپولی‌ها در مجموع دو دیدار با نتیجه 3-2 پیروز شده و حریف کاردیف سیتی در دیدار نهایی شوند.

گل دوم لیورپول را در این مسابقه کرگ بلیمی به ثمر رساند. بلیمی علاوه بر گلی که زد، در این بازی نمایش خوبی نیز از خود ارائه کرد. همین موضوع موجب شد تا کنی دالگلیش سرمربی لیورپول پس از پایان بازی به تمجید از این بازیکن بپردازد.

سرمربی لیورپول گفت: کرگ عملکرد خارق‌العاده‌ای داشت. این بازیکن هم کیفیت بسیار بالایی از بازی را به نمایش گذاشت و هم تلاش زیادی به خرج داد. کرگ عالی بود ولی بقیه بازیکنان تیم هم به همین خوبی بودند.

وی با اشاره به نتایج نه چندان خوب لیورپول در چند وقت اخیر، راهیابی تیمش به دیدار نهایی جام اتحادیه را بسیار حائز اهمیت دانست. دالگلیش گفت: این موضوع برای افرادی که در کنار ما ایستادند و از ما حمایت کردند بسیار عالی است. باشگاه فوتبال لیورپول در چند سال اخیر نتایج جالب توجهی کسب نکرده است ولی ما در کنار یکدیگر باقی ماندیم و در این بازی نشان دادیم که چه کیفیت بالایی داریم.

وی گفت: به طور کامل از عملکرد بازیکنانم و نتیجه کسب‌شده رضایت دارم. در این بازی همه نقاط ضعفی را که در بازی روز ‌شنبه [مقابل بولتون] داشتیم پوشاندیم. تک تک بازیکنان ما تلاش زیادی کردند تا به دیدار نهایی راه پیدا کنیم.

دیدار نهایی جام اتحادیه انگلیس روز یک‌شنبه 7 اسفند در ورزشگاه ومبلی بین لیورپول و کاردیف سیتی برگزار خواهد شد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -