تبلیغات
liverpoolfc - نگاه به بازی:

نگاه به بازی:

پنجشنبه 22 دی 1390 10:44 ق.ظ

نویسنده : حسین حسن نژاد
یه برد شیرین ثمره ی یه بازی منطقی! بعد بازی خیلی از دوستام بهم اس ام اس دادن 11 تایی دفاع کردین و این حرفا ولی به نظر من لیوپول کاملا منطقی بازی کرد. اگه بی مهابا بازی می کردیم و به حمله کردن ادامه می دادیم به احتمال زیاد گل می خوردیم. همه می دونیم که سیتی بازیکنای بیشتری نسبت به ما داره و بازه هم تو زمین اونا بود پس با توجه به قدرتی که تیم ما تو دفاع کردن داره فکر می کنم کینگ کار درست رو کرد. فقط یه چیزی که برای من سئوال ایجاد کرد اینه که چرا از گلن در پست دفاع اخر استفاده کرد وقتی که ما کرگر و کواتس رو روی نیمکت داشتیم. به نظر من از همون اول می تونست کلی رو که خوب بازی نمی کرد رو تعویض کنه و گلن رو راست ببره بعد دفاع اخر اضافه کنه. البته گلن انقدر خوبه که هر جا می ذارنش حواب میده.

امروز همه خوب بودن به جز 1 نفر که در موردش جدا صحبت می کنم. اگر و اسکرتل مثل همیشه عالی بودن. رینا هم روز خوبی داشت و هندرسون هم مفید بازی کرد. بلیمی هم کاملا در خدمت تیم بود ولی روز خوبش نبود. و اما جرارد.... واقعا چقدر؟ هر چی فکر می کنم جواب این چقدر رو نمی تونم بفهمم. لیورپول با جرارد و لیورپول بی جرارد چقدر فرق داره. واقعا بی نظیره این بشر. از موقعی که برگشته کاملا وسط زمینو جمع کرده و وقتی هم که پنالتی میشه مطمئنیم که گله. به نظر من اگه هرکی دیگه جای جرارد بود(که من نمی دونم در نبود ادام و کویت و سوارز این دفعه کی می خواست بزنه... دوباره کارول؟) با توجه به امادگی وحشتناک هارت پنالتی از دست می رفت.... واقعا دم کاپیتان گرم!!!

اما اون یه نفری که می گم خوب نبود کاروله.... با یک نگاه سطحی کارول افتضاح بود ولی یکم که دقت کنین می بینین واقعا این طور نبود. کارول همش در حال دویدن و تلاش بود. حداقل این چیزیه که همه ی سایت ها هم می گن. این سبک بازیه ما هافبک ها و دفاع هارو خوب جلوه می کنه ولی مهاجم رو کاملا خراب می کنه. مهاجمی که بیشتر بازی پشت به دروازست و فقط اونجا وظیفه ی پاس دادن داشت. اگه دقت کنید به جز 2 3 مورد همه ی توپ ها وقتی به کارول می رسید که وسط زمین بین 2 3 تا بازیکن سیتی بود. اولا کارول بازیکنی نیست که تکنینک دریبل کردن اون بازیکنا رو داشته باشه و ثانیا حتی اگه ردشون کنه سرعت اونو نداره که به دروازه ی حریف برسه. این سبک بازی ای که ما داشتیم دقیقا سبکیه که اگه کارول 900 دقیقه هم بازی کنه نمی تونه گل بزنه و دقیقا سبک بازی ایه که سوارز کاملا جواب می ده. درسته کارول سرعت و تکنیک نداره ولی شوت های وحشتناکی داره و هد های خوبیم می زنه.الان که تک مهاجممون کاروله باید جوری بازی کنیم که از این توانایی های کارول استفاده کنیم ولی برای این سبک بازی اصلا کارول بدرد نمی خوره و تنها خوبیش این بود که هد های اول رو می زد. البته اگه دقت می کردین استوپ های قشنگی می کرد و چندین بار هم اومد و به دفاع کمک کرد ولی اصلا نمی تونست خطرناک باشه. من منتظر اومدن کویت بجاش بودم ولی خوب..... روی هم رفته تو همین وضعیت هم می تونست بهتر باشه و مثلا اون تک به تک رو گل کنه !!!
به هر حال همچنان امیدوارم بیگ اندی به روز های خوبش برگرده....

این برد ارزشمند رو به همه تبریک می گم و امیدوارم در بازیه برگشت هم کار رو تموم کنیم.
بوی جام میاد.... شما هم حسش می کنین نه؟ 4 سالی بود ازین خبرا نبود.....


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -