تبلیغات
liverpoolfc - بلیمی شادمان از گلش

بلیمی شادمان از گلش

پنجشنبه 31 شهریور 1390 01:59 ب.ظ

نویسنده : حسین حسن نژاد

  کریگ بلیمی امروز گفت که از به ثمر رساندن اولین گلش پس از بازگشت به آنفیلد و تثبیت حضور در دور چهارم قرمزها پس از پیروزی 1-2 مقابل برایتون خوشحال است:

به گزارش وب سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران ، این بازیکن ولزی که در بازی مقابل بارسلونا در فوریه 2007 در لیگ قهرمانان بسیار اثر گزار ظاهر شده بود موفق شد اولین گلش را پس از بازگشتش به ثمر برساند .

بلیمی به سایت رسمی گفت : " گل زیبایی بود و از زدن این گل لذت بردم .

" من با سوارز که بازیکن تاثیرگزاری است در ترکیب قرار داشتیم و احساس خوبی بود .

" فکر می کنم در نیمه اول به نوعی آنها را در بازی خرد کردیم . گردش توپمان و همه چیز کاملا برجسته بود ، ولی وقتیکه شما از حریف برتر هستید نیازمند زدن گلهای دوم و سوم هستید .

" ما این علاقه را در نیمه دوم هم داشتیم و آنها هم البته خوب بازی کردند . این انگیزه را در آنها ایجاد کردیم ولی میدانستیم که بازی دشواری در پیش داریم .

" زمانیکه گل دوم را زدیم کمی احساس راحتی کردیم ولی از کارمان راضی هستیم .

" بازیکنان زیادی بیرون از زمین داریم که مثل من به این 90 دقیقه ها نیازمندند که خب من از این فرصت لذت بردم .

" هنوز راه زیادی را در این رقابتها در پیش داریم و سعی می کنیم بهترین باشیم . تا شنبه منتظر قرعه کشی خواهیم ماند تا ببینیم با چه تیمی روبرو می شویم ."

بلیمی همینطور به ضربه خارق العاده اش اشاره کرد که می توانست به عنوان بهترین گل ماه سپتامبر برگزیده شود وقتیکه از فاصله 40 یاردی ضربه ای را زد که به تیر دروازه برخورد کرد .

او گفت : "یک دقیقه به آن فکر کردم .

" به دفعات در سالهای گذشته سعی کردم که اینچنین ضربه بزنم . در توپهای جدید حرکت توپ به گونه ایست که اگر شما مستقیم ضربه ای بزنید می توانید گل بزنید .

" شاید من در دفعات بعدی یک مقدار خوش شانس باشم ولی مهمترین چیز این است که تیم برنده شود . "

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -