تبلیغات
liverpoolfc - لیورپول & استوک سیتی(باخت لیورپول)

لیورپول & استوک سیتی(باخت لیورپول)

دوشنبه 21 شهریور 1390 10:05 ق.ظ

نویسنده : حسین حسن نژاد
  جیمی کرگر امروز اعتراف کرد که از این نوع باخت خود که اولین شکست آنها در لیگ برتر بود، آزرده خاطر بود

به گزارش وب سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران، قرمزها در بعدازظهر روز شنبه در پایان، این بازی را 1-0 باختند که در این بازی جان والترز از روی خطای کرگر و از روی نقطه ی پنالتی گل بازی را به ثمر رساند

با وجود فشارهای پی در پی مردان دالگلیش در نیمه ی دوم، و در چند صحنه ی مشکوک به پنالتی، ستاره ی قرمزها معتقد است که باید تصمیمگیری بهتری در صحنه ی مربوط به پنالتی میگرفت و از سمت چپ او حرکت میکرد.

کرگر گفت: " آنچه بازیکنانمان انجام دادند درست بود. ما باید قاطعانه بازی را میبردیم. ما چندین موقعیت داشتیم و از آنها استفاده نکردیم. بنابراین ما کمی آزرده خاطریم. در آن زمان من فکر میکردم پنالتی آنها درست نبود. من آن را دوباره ندیده ام و لازم است قبل از قضاوت آن صحنه را ببینم که آن درست بوده یا خیر."

" ما با ناامیدی به خانه بازمیگردیم زیرا ما به برای دریافت سه امتیاز بازی یه اینجا آمده بودیم. ما بازی خوبی را انجام دادیم و وقتی زمانیکه شما یک بازی خوب را انجام میدهید باید سه امتیاز را کسب کنید. اما این فوتبال است. این لیگ برتر است. امروز روز استوک سیتی بود اما ما میتوانیم از این نمایش خود کاملا خشنود باشیم. امیدوارم که ما در بازی هفته ی آینده برابر تاتنهام چنین چیزی را به نمایش بگذاریم."


منچستر این فصل 30% از شوتهاش گل شده . ما 11% و آرسنال 7%

شوتها (از جمله توپ های بلاک شده): لیورپول 24 - استوک 3
پاس ها : لیورپول 545 - استوک 195

لوکاس مقابل استوک
88% پاس های صحیح
83% تکل صحیح
91% نبردهای روی زمین
100% نبردهای هوایی

آمارها از Anfield Index

ننظرتون چیه ؟

شاید مهمترین برتری که تیمی مثل منچستر یا سیتی تو این چهار هفته نسبت به ما داشتن همین استفاده کردن خوب از موقعیت هاشونه. اگه یه کم در ضربات آخر دقت می کریدم الان 12 امتیازی بودیم. چیزی که شایستگی رو داشتیم.
به قول یکی از مقاله نویس های بلیچ ریپروت ما می تونیم از دست داور ناراحت باشیم، میتونیم مثل کنی بگیم که بد شانس بودیم و می تونیم بگیم که روز روزه استوک بود (همین چیزایی که خودم هم تو دو پست قبلی گفتم ) ولی وقتی از 24 تا شوت به دروازه یکیش هم تو گل نمیره این یعنی مشکل . مشلکی که باید حلش کنیم.
منچستر خیلی خوب توپ را از دفاع به حمله میرسونه و کافیه که تیم مقابلش یه اشتباه تو خط میانی انجام بده که اندرسون، یانگ، رونی، کلورلی (که یه ماره رفت)، ولبک (اونم همین طور ) اورا، چیچاریتو توپ را بگیره و بعد از چند ثانیه توپ تو محوطه جریمه حریفه.
البته این را هم بگم که هر کی درست به منچستر حمله کرده تا حالا گل را زده . حالا تا دخیا بخواد تجربه کسب کنه خیلی زمان میبره.
در مورد امار علی در مورد لوکاس هم باید بگم لوکاس داره به یه بازیکن عالی تبدیل میشه. توپ را که لو میده خیلی خوب از پشت تکل میزنه و توپ را میگیره. دوتا عیب اصلی که توی کار لوکاس به چشم میاد یکی اینه که برای رضای خدا یه شوت خوب نمیتونه بزنه و دوم اینه که پاس هاش خیلی کم تو عمق هستن و بیشتر در عرضند.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 21 شهریور 1390 12:51 ب.ظ